” ابزار کاسپین ” با بیش از ۲۷ سال سابقه ی درخشان در حوزه ی صنایع طلا و جواهر و نقره ی کشور در زمینه های ارائه مشاوره ، تجهیز کارگاهی ، تجهیزات و ماشین آلات ، ابزار آلات و مواد اولیه ، آماده همکاری با کلیه دست اندرکاران حوزه طلا و جواهر کشور می باشد.

با هدف ارتقاء کیفی و کمی تولیدات صنایع طلا و جواهر کشور در زمینه ارائه مشاوره, تجهیز کارگاه, تجهیزات و ماشین آلات ,ابزار آلات و مواد اولیه و نیز کلیه ملزومات این صنعت همچنین بیش از ۲۷ سال فعالیت و پیشبرد اهداف خود در این راستا اقدام به توسعه فعالیت ها در جهت انتخاب بهترین کمپانی های معتبر جهان طبق استانداردها و گواهینامه های مطرح روز نموده است.

ابزار کاسپین در راستای توسعه علمی کشور عزیزمان زبده ترین کارشناسان را در جهت مشاوره ,ارائه, راه اندازی و آموزش سیستم های موجود در اختیار داشته تا در نیل اهداف عالی سرزمین ایران زمین سهیم باشد

در همین راستا ابزار کاسپین افتخار دارد که تامین تجهیزات و ماشین آلات ابزار آلات و مواد اولیه بیش از صدها شرکت و کارگاه تولیدی در زمینه صنایع طلا سازی, جواهر سازی ,مخراج کاری, ریخته گری ,نقره سازی تجهیزات آبکاری و … را به عهده داشته و دارد.

توجه به کیفیت, نوآوری و به کارگیری فناوری روز دنیا و اهتمام به بهبود مستمر محصولات ارائه شده ,موجب موفقیت روز افزون اما در این عرصه گردیده است.

هرگز فراموش نمی کنیم که کیفیت بالای محصولات و تجهیزات همیشه اولین اولویت را داشته است .همچنین تحویل به موقع و قیمت مناسب نیز در این شرکت تضمین گردیده است و خدمات پس از فروش شامل ۱ سال گارانتی و ۱۰ سال پشتیبانی فنی ,همواره جهت استفاده بهینه از سیستم های ارائه شده ما را در رسیدن به هدف تعالی خود یاری می نماید

با تقدیم احترام

مجید خبیری